Mantar bariyer

Mantar Bariyer

Mantar Bariyer Sistemleri araç giriş/çıkışlarını kontrol altına almak, yayalar, motosiklet ve bisikletlerin geçişlerini engellemeyen bariyer sistemleridir. Darbeye ve iklim koşullarına dayanıklı Arma Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 ve 316 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir. 

Mantar Bariyer Sistemlerinin Hidrolik, Kendinden iç üniteli, Elektromekanik, Manuel, Pnömatik ve Sabit olmak üzere altı çeşidi vardır. Gece görünümünü sağlamak için ledli/reflektif bantlı olarak da üretilebilmektedir. Bu sistemlerin tercih edilme sebepleri; askeri ve emniyet kurumlarının giriş/çıkışlarını güvenli kontrol altına almak, havaalanları, petrol sahaları, cezaevleri gibi yerlerin kontrollü geçişlerini sağlamak, holding ya da şirketlerin iş güvenliğini sağlamak, kamu alanlarında, belediye ve diğer kuruluşlarda yayalaştırma projeleri için kullanılmakta olup birçok alanda da hırsızlık olaylarını engellemek amaçlı kullanılmaktadır, tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğeri ise estetik görünümleri, kaliteli ve sağlam olmasıdır.

Arma Kontrol mühendislerinin özel tasarlamış olduğu suikast mantarı tamamen bombalı araçlar ve araçlı saldırıları önlemek için özel dizayn edilen bir bariyer çeşididir. Mantar bariyer, her tip araçlı suikast riskine karşı özel olarak tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Avrupa ‘da gerçekleştirilen çarpışma testinde 7.500 kg ‘lık bir kamyonun saatte 80 km hızla çarpması sonucunda kamyonu durdurmuş ve sonrasında sorunsuz çalışmıştır. Bu sayede uluslararası sertifikaya sahip olmuştur. Arma Kontrol dünya çapında geçerliliği olan IWA14-1, ASTM, PAS68 çarpışma testini geçerek P1 belgesini almaya hak kazanan ilk TÜRK FİRMASI’ dır.  hidrolik çalışma prensibi ile son derece kararlı bir çözümdür. Bu güne kadar tasarlayıp kurduğumuz onlarca mantar bariyer ilk günkü gibi hizmet vermektedir. Mantar bariyer fiyat anlamındada avantajlı bir üründür.

Mantar Bariyer Sistemlerinin fiyatları kullanılacak alana, ölçüleri ve çeşitlerine göre değişiklik göstermekte olup, GSM, Plaka Tanıma Sistemi, OGS-HGS Sistemi, Kart Okuyucular vb. gibi her türlü Access Kontrol Sistemi ile entegre çalışmaktadır.

Powered By Ermigasoftware © 2022 telif hakları saklıdır Cemer inşaat