Kurumsal

Cemer İnşaat, kurulduğu günden bugüne çalışmalarını her geçen gün ilerletmekte, ülkemize hizmet vermektedir.

 Kamuya bağlı birçok çalışmaların altında imzasını barındıran Cemer İnşaat İzmir ve Ege bölgesi ağırlıklı olmak üzere işler yürütmektedir

Cemer İnşaat 1987’den günümüze dek dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır.

Cemer inşaat özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

Firmamız kurulduğu günden buyana gerek yurt için de gerekse yurt dışında fabrika ve konut inşaatı alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiziyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.  Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır.

Cemer İnşaat inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projeler de % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir

Misyonumuz

Sektöre adım attığımız ilk günden itibaren kaliteli projeler yükselten Cemer İnşaat A.Ş, bugün yılların getirdiği birikimle sektöründe ayrıcalıklı bir konuma sahip olmuştur. Misyonu; “Yaşanabilir şehirlerin mimarı” olan şirketimiz, sürekli gelişim içerisinde olmuş ve ülkesine değer katma amacıyla çalışmaya devam etmiştir. Bugün de bu amaçları doğrultusunda çalışan firmamız, inşaat sektöründe standartları belirleyen konumunu güçlendirmektedir. Cemer İnşaat A.Ş; bu doğrultuda yürüttüğü projelerin tamamında yenilikçi ve modern teknolojileri kullanarak yeni nesil konut ve yapıları inşa etmeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Cemer İnşaat A.Ş, “Kaliteli yaşam için kaliteli yapı” felsefesiyle yola çıkmış olup, bu amaca uygun olarak gerçekleştirdiği tüm projelerde yüksek kalitede modern ve estetik yaşamları inşa etmektedir. Şirketimiz; bu doğrultuda şehirlere değer katmakta, müşterilerinin beklentilerine uygun projeler üreterek, satış sonrası koşulsuz memnuniyet hedefindedir. Cemer İnşaat A.Ş bu doğrultuda; teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmeye devam etme, dünya standartında yapılar ortaya koyma ve güvenli yaşam alanları oluşturma vizyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaya devam etmektedir.

Powered By Ermigasoftware © 2022 telif hakları saklıdır Cemer inşaat